Chci být Fashion Waker - Fashion Wakey!

Chceš se stát FashionWakerom i ty a pomáhat s probouzením módy u nás? Velmi nás těší tvůj zájem a rádi tě přivítáme v našem týmu.

Je mnoho způsobů, jakými se k nám můžeš připojit:

1. Aktivně se zapoj do tvoření obsahu! Pokud si kreativní a máš dobré tipy na články, určitě se nám ozvi. Zpropaguješ tím nejen sebe, ale například i tvůj blog (pokud máš). Víš něco o čem by se měli podle tebe dozvědět i ostatní? Poděl se s námi o novinky, zajímavosti, tipy, rady či inspirace z oblasti módy.

2. Všichni návrháři, fotografové či jiní módní nadšenci, chceme vidět vaši tvorbu . Ukažte nám, co vás baví, naplňuje a v čem jste opravdu dobrý.

3. Staň se redaktorem FashionWakey a přispívej pravidelně! Ukaž nám, že na to máš a rádi tě přivítáme přímo mezi tvůrci FashionWakey.

4. Jsou fashion event to pravé pro tebe? Baví tě psaní nebo focení reportů z eventů? Určitě nám napiš!

5. Rozšiřuj tuto myšlenku dále do světa a dej nám LIKE na naší FB stránce. Kromě toho, že i ty pomůžeš probouzet módu v Čechách a na Slovensku, budeš vždy informován o všech novinkách, které se u nás budou dít.

Dej nám o sobě vědět

Podpořte projekt FashionWakey a ukažte světu, že i vy pomáháte probouzet módu v Čechách a na Slovensku. Kód pro vložení na blog:

<a href="http://mag.fashionwakey.cz" target="_blank" rel="nofollow"><img alt="FashionWakey.cz" src="http://mag.fashionwakey.cz/FashionWakey.gif" /></a>
FashionWakey.cz