Myšlenka - Fashion Wakey!

Co je to FashionWakey?

FashionWakey je iniciativa mladých lidí, kteří chtějí změnit vnímání módy v Čechách a na Slovensku. Chceme mapovat módní dění u nás, chceme informovat, chceme radit ale i učit se, chceme prezentovat a chceme upozorňovat, … Jsme toho názoru, že Česko a Slovensko mají množství talentů (blogerů, návrhářů, stylistů, fotografů,…), kteří módu nejen tvoří nebo popisují, ale ní i naplno žijí. Chceme jim dát prostor projevit se, ukázat co v nich je a nabídnout možnost přispět něčím vlastním do projektu, ve kterém se snažíme probudit módu v Čechách a na Slovensku.

Pro koho je FashionWakey?

FashionWakey je pro každého, kdo má chuť pomoci vzbudit módu v Čechách a na Slovensku. Je jedno, zda si fashion blogger, návrhář, fotograf, stylista nebo obyčejný člověk, kterého móda přinejmenším baví. Pro každého máme místo a budeme rádi, pokud přiložíš ruku k dílu.

Co chceme dosáhnout?

Chceme dosáhnout, aby se zvýšila úroveň módy v Čechách a na Slovensku. Chceme, aby se o módě mluvilo a aby nebyla veřejností vnímána povrchně. Chceme, aby o módě mluvili lidé, kteří ní naplno žijí, ukázali ostatním jejich kvality a schopnosti a motivovali dalších nadále se v této oblasti rozvíjet.

Proč být FashionWaker?

Kromě toho, že uděláte dobrý skutek a pomůžete nám posunout módu u nás zase o kousek dál, můžete prezentovat sebe nebo svou tvorbu. Více informací o možné spolupráci naleznete zde.

Děkujeme za podporu a těšíme se na spolupráci!

tím FashionWakey